Skip to content Skip to footer

İstanbul Elit Terzi Hizmeti

İstanbul elit terzi hizmeti konusunda üç nesildir çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterilerimizin elbise ihtiyaçlarını bilgisayar teknolojisi sayesinde kısa sürelerde tamamlarız. Bunun haricinde vermiş olduğumuz hizmetler oldukça uygun fiyatlı olduğundan bütçe açısından da herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ayrıca bizden aldığınız terzi hizmetlerinde prova gibi zaman alıcı işlemlerle de uğraşmak zorunda kalmazsınız.

75 yıldır sektörde çalışmalarını sürdüren terzi.com firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Bu açıdan kıyafetlerinizin dikim işlemlerinde çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştiririz. Tüm dünyada pek çok bölgede boy ve kilo sınırı olmadan siparişlerinizi alarak çalışmalarımızı sürdürürüz. Bize vermiş olduğunuz siparişleri kısa sürelerde tamamlayarak tarafınıza teslim ederiz.

Giyimin oldukça önemli olduğu günümüzde hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel ve kaliteli kıyafetler ile ön plana çıkıyoruz. Sitemizde bulunan çeşitli modeller içerisinden beğendiklerinizi ölçülerinize uygun olarak dikeriz. Bunun için ölçülerinizi firmamız ile paylaşmanız yeterlidir. Terzilerimiz kıyafetlerinizi son derece kısa sürelerde özenli bir şekilde hazırlayarak tarafınıza teslim eder.

Farklı renk ve desenlerdeki kumaşlarımız arasından tarzınıza uygun olanları seçerek bize bildirmeniz yeterlidir. Model, ölçü ya da tarz sınırlaması olmadan kadın ve erkek için takım elbise modellerini özenle dikeriz. Terrzi.com olarak teknolojik cihazlarımız ile bütçeye uygun ve kaliteli şekilde siparişlerinizin alınmasını sağlarız.

İstanbul Elit Terzi Hizmeti
İstanbul Elit Terzi Hizmeti

VİP Terzi Hizmetleri

VİP terzi hizmetleri konusunda firmamıza güvenebilirsiniz. Kaliteli ve alanında uzman terzi arayışı içerisindeyseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Yoğunluğunuz nedeniyle mağazamızı ziyaret edememeniz durumunda ekiplerimiz size gelecektir. Terzilerimiz kaliteli ve özenli bir şekilde kıyafetlerinizin dikim işlemlerini gerçekleştirerek tarafınıza teslim edecektir. Böylece siz de kıyafet dikim konusunda zaman harcamadan firmamızın VİP hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İş yaşamında kişilerin görünüşlerine dikkat etmesi son derece önemli konuların başında gelir. Terrzi.com üzerinden tarzınıza ve zevkinize uygun olan kıyafetleri rahatlıkla sipariş edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken vücut ölçülerinizi bilgisayar üzerinden bizimle paylaşmak olacaktır. Kıyafetlerinizin hazırlanması konusunda çalışmalarımızı titiz bir şekilde sürdürürüz. Bunun yanında kullanmış olduğumuz kumaşlar da oldukça kalitelidir. Kullandığımız malzemeler ve kumaşlar oldukça kaliteli olduğundan diktiğimiz takım elbiseler de oldukça kalitelidir. Bu sayede ürünlerimizi uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Hem kadınlar hem de erkekler için elbiselerin vücuda uyumlu olması önemlidir. Giyim konusunda dikkatli olan kişiler için hazır takım elbiseler ile uyum sağlamak zor bir konudur. Firma olarak kişiye özel dikim işlemlerini gerçekleştirdiğimizden istediğiniz kalite, renk ve modeldeki kıyafetleri oluştururuz. Kıyafetlerin dikimlerinde kullandığımız kumaşlar oldukça kalitelidir. Kumaşların seçimlerini de titiz bir şekilde gerçekleştiririz. Sitemiz üzerinden ölçülerinizi bizimle paylaşmanız halinde bedeninize uygun, rahat ve şık kıyafetlerin dikim işlemlerini gerçekleştiririz.

Kişiye Özel Terzi Hizmetleri

Kişiye özel terzi hizmetleri ile ilgili olarak terzi.com firmamıza güvenebilirsiniz. Alanında uzman olan terzilerimiz bizimle paylaştığınız vücut ölçülerini göz önünde bulundurarak kıyafetlerin dikim işlemlerini gerçekleştirirler. Beğendiğiniz kumaş modellerimiz ve en iyi dikim metotlarımız ile kıyafetlerinizi özenle hazırlarız. Bunun dışında prova gibi zaman alan durumlarla uğraşmadan vücudunuza uygun kıyafetlere ulaşmış olursunuz.

Terzilerimiz özel dikim teknikleri kullanarak elbiseleri en ince ayrıntısına kadar titiz bir şekilde diker. Bunun dışında kullanmış olduğumuz düğme ve astar gibi ürünleri de kıyafetinizin modellerini göz önünde bulundurarak seçeriz. Özenli bir şekilde diktiğimiz giysileri uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Terzi.com olarak bilgisayarlı sistemi Türkiye’de ilk defa kullanan firma olma özelliğimiz bulunur. Hayalinizdeki kıyafetleri hızlı bir şekilde dikerek 3 gün içerisinde tarafınıza teslim ederiz.

Terrzi.com firmamız Türkiye’de en kaliteli takım elbiseleri sizlerle buluşturmaktadır. Özel dikim elbiseleri ölçülerinize uygun bir şekilde hazırlamaya özen gösteririz. Kıyafetlerin tasarımlarında şıklığı ve zarafeti en iyi şekilde yansıtmaya özen gösteririz. Kaliteli ve özel dikim takım elbiseleri sizlerle buluşturmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaliteli kumaşlarımız oldukça şık görünmesinin dışında dayanıklı olma özelliğine de sahiptir. Müşterilerimiz ölçülerini bizimle paylaştıktan sonra kalıp çıkarma işlemlerini gerçekleştiririz. Böylece prova almaya gerek olmadan son derece profesyonel bir şekilde dikim işlemlerini gerçekleştiririz.

Şık ve Gösterişli Takım Elbiseler

Şık takım elbiseler günlük yaşamda ihtiyaçların karşılanmasını sağlar. Takım elbiseler ile şık bir görünüm elde etmenizin yanında kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Firmamız özel takım elbise, gömlek ve business woman kıyafetleri dikim konusunda öncüdür. Klasik takım elbise modellerimizin yanı sıra günlük hayatta rahat bir şekilde kullanabileceğiniz spor takım elbise modellerimiz de bulunur.

Takım elbiseler hem cemiyetlerde hem de iş yaşamında sıklıkla kullanılır. Bu ürünlerin tasarımları beden ölçüleriniz ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak gerçekleştiririz. Yılların deneyimi ile son derece kaliteli ve ünlü kumaşlardan şık takım elbiselerin dikim işlemlerini gerçekleştiririz. Tüm dünyada sıklıkla tercih edilen kumaşlarımız arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bunun haricinde takım elbiselerde astar, yaka detayı, düğme gibi konulara da dikkat ederiz.

Takım elbiselerin iç tasarımları da bizim için son derece önemlidir. Astar kumaşlarımız da oldukça kaliteli olduğu için takım elbiseler içerisinde kendinizi rahat hissedersiniz. Takım elbiselerinizi kısa sürelerde tamamlayarak tarafınıza teslim edilmesini sağlarız. Kıyafetlerinizin dikim işlemlerini tamamladıktan sonra ütüleme işlemlerini tamamlayarak kıyafetlerin çok daha şık görünmesini sağlarız. Firmamızın fiyatları oldukça uygun olduğundan maddi açıdan sıkıntı yaşamadan size özel hazırlanmış kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Bunun için terzi.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Leave a comment