Skip to content Skip to footer

Kişiye Özel Kıyafet Dikimi

Firma olarak müşterilerimize giyim ürünlerinden meydana gelen hasarları tamir etme bir giysilerin yenilenmesi adına tamir ve tadilat hizmetleri sunarız. Onun yanında dilediğiniz kıyafetleri beden ölçülerinize uygun dikime hizmetlerimizde bulunur. Tüm giyim ürünlerinde tadilat ve tamirat hizmetlerini uygularız. Bunun yanında çalışmalarınızı oldukça kaliteli bir işçilikle gerçekleştiririz. Terzi hizmeti konusunda her zaman firmamıza güvenebilirsiniz.

 

Firmamız İstanbul’da tanınmış terzilerden biridir. Bunun yanında müşterilerimize özel dikim hizmetleri de veririz. Bilgisayar üzerinden ölçülerinizi alarak sonrasında 3 gün içinde teslimatını yaparız. Firmamız özellikle Taksim ve Nişantaşı gibi oldukça büyük semtlerde çalışmalarını sürdürür. Uzun yıllardır sektörde çalışmalarını sürdüren firmamız her zaman titizlikle çalışır.

Kişiye Özel Kıyafet Dikimi
Kişiye Özel Kıyafet Dikimi

En Güvenilir Terzi

En güvenilir terzi arayışı içerisindeyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bulmuş olduğumuz hizmetler esnasında her zaman Kaliteli malzemeler kullanırız. Tamir edilecek olan giysilerin orijinal görünümünü korumaya özen gösteririz. Tecrübeli ustalarımız sayesinde dilediğiniz kıyafeti dikebilir ve giyim ürünleri de meydana gelen tüm hasarları tamir edebiliriz. Bunun yanında elinizde bulunan giysilerin yeniden şekillendirilmesini de sağlarız.

 

Sunmuş olduğumuz tamirat ve tadilat hizmetleri içerisinde etek boy kısaltma, pantolon paça kısaltma, gömlek kısaltma ya da daraltma, fermuar değişimi gibi çalışmalar yer alır. Diktiğimiz kıyafetlerin tamamı uzun ömürlü ve sorunsuzdur. Bu sayede bizden almış olduğumuz hizmetler neticesinde kaliteli giyim ürünleri elde edebilirsiniz.

 

Firmamız terzi işlerini online olarak sizlerle buluşturur. Yaşamınızda zaman kaybına neden olur olan terzi işlerine kısa sürede çözüm üretmek adına sizlere online olarak hizmet sağlarız. Bunun yanında acil terziye ihtiyaçlarınızı da kısa sürelerde gideriz. Çok fazla para harcamadan kaliteli terzi hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnternet üzerinden özel ölçülerinizi alarak kısa sürede dikimi sağlarız.

 

Kaliteli Dikimlerimiz ile Fark Yaratıyoruz

Kaliteli dikim konusunda hizmet sunan firmamız ince işçiliği ile kıyafetlerinizin kusursuz görünmesini sağlar. Sektörde oldukça uzun yıllardır sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde sizlere kaliteli giyim konusunda güvence veririz. Üstelik bizimle iletişime geçmeniz durumunda sürekli provaya gelmenize gerek kalmaz. Ürünlerimizi müşterilerimizin tarzına ve ölçülerine uygun olacak şekilde özel üretim yaparız.

 

Malzemelerimizin tamamı kalitelidir ve son derece çeşitlidir. Terzilerimizin deneyimi ve ustalığı ile sizlere en iyi hizmetleri sunarız. Kumaşlarımızı özenle seçerek müşterilerimizin isteğine ve ölçülerine göre özel bir şekilde tasarlarız.

 

Kişiye özel terzi hizmetimiz sayesinde dilediğiniz kıyafeti kısa sürede dikeriz. Özel dikimlerimiz ile vücut tipinize uygun kesimleri seçme fırsatımız bulunur. Bu sayede kıyafetleriniz sizi çok daha iyi bir şekilde vurgulayacaktır. Özel dikim kıyafetler giymek sizin kendinizi çok daha özel hissetmenizi sağlar. Vücut tipinize ve tarzınıza uygun olarak tasarlanmış giysiler daha özgüvenli hissetmenize yardımcı olacaktır.

 

Özel Terzi Hizmetleri

Uzman firmamız her zaman moda trendlerini yakından takip eder. Bunun yanında terzilerimizin tamamı farklı giyim tarzları ile ilgili bilgi sahibidir. Moda ve tasarım ile ilgili konularda gerekli bilgiye sahibiz. Bu sayede stilinize en uygun kıyafetleri oldukça hızlı bir şekilde sizlere sunarız.

 

Sitemiz üzerinden ölçülerinizi not bırakmanız durumunda istediğiniz kıyafetleri kısa sürede dikmekteyiz. Kişiye özel dikim elbiseleriniz için kumaş seçimi ve ölçü ile ilgili bizi bilgilendirmeniz yeterli olacaktır. Firma olarak elbisenizdeki her ayrıntının ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin oluruz. Son haline getirdiğimiz özel dikim kıyafetlerinizi kısa süreler içerisinde sizlere teslim ederiz.

 

Düğün ve davetler için de özel dikim çalışmalarımız bulunur. Sizlere şıklığın yanında konforu ve özgürlüğü de sunuyoruz. Özel günlerinizde güzel görünmenin yanında konforlu hissetmeniz de çok önemlidir. Firma olarak bu açıdan kıyafetlerinizi sizlere özel hazırlarız. Özel şıklık ve konforu aynı anda sağlamak hazır giyimde mümkün olmaz. Mağazadan yapacağınız alışverişler hızlı ve pratik olsa da gerçek tercihlerinizi yansıtmayacaktır. Bu nedenle mağazadan yapılan kıyafet alışverişleri kısıtlayıcıdır. Özel dikim sayesinde farklı çeşit yerli ve yabancı kaliteli kumaş ve desenler arasından tercih yapmanız çok daha kolaydır. Bu sayede size özel ölçülüp tasarlanmış elbiselerinizi terzilerimizle beraber oluşturabilirsiniz. Astarından düğmesine kadar en ince ayrıntılar usta terzilerimizce özenle hazırlanır.

 

Birbirinden Şık Özel Dikim Kıyafetler

Hazırlamış olduğumuz özel dikim kıyafetler yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Günümüzde hazır dikim dünyası hızlı tüketime uygun bir şekilde gelişmiştir. Bu nedenle tercih edilen kumaşlar ve dikim tekniği elbiselerin uzun süreler kullanılmasına el vermez. Bunun yanında hazır giyimde ne kadar yüksek fiyatlar öderseniz ödeyin kişiye özel dikim mümkün olmaz. Firmamız kişiye özgü dikimin şıklık ve konforunu tecrübe etmenize yardımcı olur. Bunun yanında fiyatlarımız ulaşılabilir olduğu için bütçenizi sarsmadan vermiş olduğumuz terzi hizmetlerinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

 

Vermiş olduğumuz terzi hizmetlerinden faydalanabilmeniz için kısa sürede sipariş vermeniz yeterlidir. Kaliteden ödün vermeyen çalışmalarımız sayesinde müşterilerimiz her zaman bizden memnun kalır. Siparişinizi oluştururken ölçülerinizle beraber isteklerinizi ve özel siparişinizi oluştururken ölçülerinizle beraber isteklerinizi ve özel beklentilerinizi açıklama kısmında yazabilirsiniz. Terzilerimizin el işçiliği son derece başarılı olduğundan üretmiş olduğumuz kıyafetler de oldukça kalitelidir. Bizden almış olduğunuz ısmarlama giyim ürünlerinizde hafifliği ve imalat kalitesini hissedebilirsiniz. Terzilerimiz istediğiniz kıyafetleri özenle diker. Üstün el işçiliği ile hazırlanan ürünleriniz her daim uzun ömürlü olacaktır. Firmamızın özel dikim hizmetlerinden faydalanmayı düşünüyorsanız tek yapmanız gereken sitemizden ölçülerinizi bizimle paylaşmaktır.

Leave a comment