Skip to content Skip to footer

Kişiye Özel Terzi Hizmeti Fiyatları

Terrzi.com olarak uzun yıllardır bu sektörde çalışmalarımızı titiz bir şekilde sürdürürüz. Kişiye özel terzi hizmeti fiyatları son derece uygun olduğu için bütçenizi sarsmadan hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firma olarak çalışmalarımızda bilgisayar teknolojisini kullanırız. Bizden almış olduğunuz terzi hizmetlerinde prova almamıza gerek yoktur. Bize bir defa gelerek ölçülerinizi almamız halinde bu ölçüleri sistemimize gireriz. Sonrasında bize yeniden kıyafet diktirmek istediğiniz zaman bu ölçüler üzerinden çalışmalarımızı sürdürürüz. Böylece sürekli prova için gelmenize gerek kalmaz.

Terrzi.com 75 yıldır sektörde çalışmalarını sürdüren bir firmadır. Kıyafetlerin dikimi konusunda son derece titiz bir şekilde çalışırız. Boy ve kilo sınırı olmadan dilediğiniz kıyafetleri ölçülerinize uygun bir şekilde dikeriz. Firmamıza ilettiğiniz siparişleri 3 gün gibi kısa sürelerde tamamlayarak tarafınıza teslim ederiz.

Giyim konusu günümüzde oldukça önemlidir. İnsanlar çeşitli ortamlarda şık görünmek isterler. Firmamız birbirinden kaliteli ve güzel kıyafetleri ile ön plana çıkar. Sitemizde yer alan farklı modeller arasından dilediğinizi seçmeniz yeterlidir. Bunların ölçülerinize uygun bir şekilde dikilmesini sağlarız. Bunun için firmamıza bir kere gelerek ölçülerinizi vermeniz yeterlidir. Alanında uzman olan terzilerimiz kıyafetlerinizi kısa sürelerde diker ve özenli bir şekilde hazırlayarak sizlere teslim eder.

Kişiye Özel Terzi Hizmeti Fiyatları
Kişiye Özel Terzi Hizmeti Fiyatları

Çeşitli renk ve desenlerdeki kumaşlarımız içerisinden tarzınıza uygun olanları rahatlıkla seçebilirsiniz. Ölçü, model veya tarz sınırlaması olmadan dilediğiniz takım elbiselerin özenle dikilmesini sağlarız. Dikim işlemlerinde her zaman son teknoloji cihazlar ve kaliteli malzemeler kullanırız. Fiyatlarımız son derece uygun olduğu için bütçenizi sarsmadan son derece şık bir görünüm kazanabilirsiniz.

Kişiye Özel Terzi Hizmetleri

Kişiye özel terzi hizmetleri konusunda firmamıza güvenebilirsiniz. Alanında uzman terziler ile çalışmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Yoğun olmanız halinde mağazamızı ziyaret edemezseniz ekiplerimiz bulunduğunuz adrese gelir. Bünyemizde çalışan uzman terziler özenli ve kaliteli bir şekilde kıyafetlerin dikilmesini sağlar. Bu sayede kıyafet dikim konusunda zaman harcamadan VİP hizmetlerimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Özellikle ş dünyasında bireylerin giyimlerine özen göstermesi önemli bir konudur. Terrzi.com firmamızdan zevkinize ve tarzınıza uygun kıyafetleri sipariş verebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek seferliğine mağazamıza gelmenizdir. Ölçülerinizi alarak bu ölçüleri bilgisayara kaydederiz. Sonrasında yeniden kıyafet diktirmek istediğinizde mağazamıza gelmenize gerek kalmaz. Sistemimizde bulunan ölçüleriniz üzerinden dikim işlemlerini gerçekleştiririz. Kıyafetlerin dikimi ile alakalı konularda çalışmalarımızı özenli bir şekilde sürdürürüz. Kullandığımız kumaşların tamamı son derece kalitelidir. Malzemelerimiz ve kumaşlarımız kaliteli olduğu için diktiğimiz takım elbiseleri uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kadınlar ve erkekler için kıyafetlerin vücuda uyumlu olması önemli bir konudur. Giyimine özen gösterenlerin takım elbiseler ile uyum sağlaması zor olacaktır. Terrzi.com firmamız kişiye özel dikim işlemlerini gerçekleştirir. Bu sayede istediğiniz renk ve modeldeki kıyafetleri rahatlıkla oluştururuz. Takım elbiselerin kumaşlarının kaliteli olmasına özen gösteririz. Kumaş seçimlerini de son derece titiz bir şekilde gerçekleştiririz. Ölçülerinizi aldıktan sonra bedeninize uygun olan son derece şık ve rahat kıyafetlerin dikim işlemlerini tamamlarız.

Elit Terzi Hizmetleri

Elit terzi hizmetleri konusunda terrzi.com firmamıza güvenebilirsiniz. Uzman terzilerimiz vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurarak kıyafetlerin dikimini sağlar. Seçmiş olduğunuz kumaşlar ile en iyi dikim metotlarını kullanarak kıyafetlerinizin dikim işlemlerini tamamlarız. Bu sayede sürekli prova alma olmadığı için zaman kaybı yaşamadan dilediğiniz kıyafetlere kavuşabilirsiniz.

Alanında uzman olan terzilerimiz özel dikim teknikleri kullanarak elbiselerin tüm ince ayrıntılarında titizlikle çalışır. Bunun haricinde elbiselerde kullandığımız düğme ve astar gibi ürünleri de kıyafetlerinize uygun olarak seçeriz. Terrzi.com firmamız Türkiye’de ilk defa bilgisayar sistemini kullanarak çalışmalarını sürdüren terzi firması olarak dikkat çeker. Dilediğiniz takım elbiselerin dikimini kısa sürelerde tamamlayarak üç gün içerisinde tarafınıza teslim ederiz.

Firmamız her zaman sizlerle en kaliteli kıyafetleri buluşturmak adına özenle çalışır. Özel dikim elbiselerimizi ölçülerinize uygun olacak şekilde hazırlarız. Kıyafet tasarımlarında şıklığı göz önünde bulundururuz. Kaliteli özel dikim takım elbiseleri müşterilerimizle buluşturmak adına titizlikle çalışmalarımızı sürdürürüz. Kullanmış olduğumuz kumaşlar şık olmasının dışında son derece kaliteli olduğu için oldukça dayanıklıdır. Müşterilerimizin ölçülerini aldıktan sonra kalıp çıkarma işlemlerini gerçekleştiririz. Bu sayede sürekli prova almaya gerek kalmadan son derece profesyonel bir şekilde takım elbiselerin dikim işlemlerini tamamlarız.

Kaliteli ve Şık Takım Elbise Modelleri

Takım elbiseler özellikle davetlerde ve iş yaşamında hem erkekler hem de kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır. Kişiye özel takım elbiseler sayesinde hem şık görünebilir hem de kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Terrzii.com olarak etek gömlek, etek ceket, pantolon ceket, pantolon gömlek dikimleri yapmaktayız. Business woman kıyafetler için firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Takım elbiseler özel davetlerde ve iş hayatında sıklıkla kullanılır. Ürünlerimizin tasarımlarını ihtiyaçlarınızı ve beden ölçülerinizi göz önünde bulundurarak yaparız. Yılların vermiş olduğu deneyimlerimiz sayesinde kaliteli ve ünlü kumaşlarla dikim işlemlerini gerçekleştiririz. Kumaşlarımız içerisinde tüm dünyada tercih edilen ünlü kumaşlar da bulunur. Bunlar arasından tarzınıza uygun renk ve desendeki kumaşları rahatlıkla seçebilirsiniz.

Takım elbiselerin dışı kadar iç tasarımlarına da özen gösteririz. Astar kumaşlarımız oldukça kaliteli olduğundan içinde kendinizi rahat hissedersiniz. Elbiselerin mümkün olan en kısa sürelerde tamamlanmasını sağlar ve üç gün içerisinde tarafınıza teslim ederiz. Terrzi.com fiyatlarımız son derece uygundur. Bu sebeple kişiye özel terzi hizmetleri konusunda her bütçeye hitap ederiz.

 

Leave a comment